Курси тестувальника онлайн, навчання QA engineer online

Також ти отримуєш навики роботи в командах за методологією Scrum. Виконання домашніх завдань дуже важливе, якщо ти справді хочеш ефективно засвоїти матеріал. Також у нас працюють тільки кваліфіковані викладачі-практики з досвідом роботи. Наш офіс знаходиться в центрі міста, що забезпечує оптимальний маршут з будь-якої точки міста.

Даний модуль присвячений процесам, які відбуваються під час розробки програмного забезпечення. Так, курс тестування розрахований на початківців, де ми «з нуля» навчаємо тебе нової професії. Якщо у тебе є сумніви, або ж ти вагаєшся – запрошуємо пройти безкоштовний курс з “Основ тестування” або ж прийти на пробне заняття до існуючої групи. Фахівець в системному аналізі та тестуванні програмного забезпечення, блискучий викладач.

Стоимость курса

У нас привітний персонал, сучасні комп’ютерні аудиторії та найкраща цінова політика. Ми дбаємо не лише про навчання, але й дозвілля наших студентів. Саме тому ми постійно організовуємо екскурсії в ІТ-компанії, тренінги по софтскілах та тематичні івенти. Дуже хороший курс для людей які теоретично підковані і хочуть здобути досвід тестування на реальних проектах. Заняття відбуваються у формі коректного поєднання теорії та практики. Зазвичай, перші хвилин відведені на обговорення домашнього завдання та розгляду питань.

  • Всі домашні завдання перевіряє тренер курсу.
  • Якщо Ви дійсно прагнете змінити життя та працювати там, де хочеться.
  • По закінченню курсу, доступ до уроків та матеріалів у тебе залишиться на рік, ти в будь-який момент зможеш використати його для того, щоб оновити знання.
  • Таким чином Ви знатимете, які компетенції варто розвивати, щоб працевлаштуватися в ту чи іншу компанію.
  • Розбір технік тест-дизайну та їх практичного застосування.

Раді повідомити, що відтепер перелік країн, у яких можна зареєструватися і пройти курс англійською, доповнено новими. Шановні кандидати, останнім часом почастішали ситуації з розміщенням лжевакансій від імені QATestLab на різних ресурсах. У тексті вакансій пропонують постійну роботу або часткову зайнятість на проєктах. Працює з Postman, Git, Jira, TestRail, GitLab CI, Docker, Charles Proxy, Fiddler та навчає цьому студентів. А ще Олег вивчає інвестування та може порадити потужні книги на цю тему.

Зарегистрироваться на Курс QA Полного дня

На тебе також чекатиме практичний урок зі зворотним зв’язком та сесією запитань-відповідей. У твоєму робочому профілі зберігатимуться всі матеріали та записи вебінарів. Якщо пропустиш вебінар, його можна буде переглянути в записі. Щодо домашок та інших питань, у будь-який час зможеш написати ментору. Тестує бекенд в компаніях понад 3 роки. До цього працювала вчителькою молодших класів і думала, що вона невиправний гуманітарій.

qa engineer курси

Все це заради якості продуктів, які виходять на ринок. Так, викладач безкоштовно проведе 1-3 індивідуальні заняття з цього курсу, аби ти міг наздогнати матеріал, і після цього долучаємо тебе до групи. З власного досвіду знає, що означає кардинально змінити професію і з радістю ділиться своїми знаннями.

Получи подсказки от AI

Закінчивши курс, ти спілкуватимешся мовою тестувальників і складеш власне портфоліо, а також підготуєшся до співбесіди та пошуку першої QA Manual роботи. У вас є можливість безкоштовно познайомитесь зі світом тестування та зрозуміти правильний підхід до тестування на вступній лекції зі спікером курсу Денисом Неплоховим. На ній ви розглянете кожен етап тестування і розберете найпоширеніші помилки, які можуть виникнути на кожному з них. Денис також розповість, як успішно пройти співбесіду початківцю та розгляне декілька прикладів тестових завдань, які можуть трапитись вам під час проходження співбесіди. Якщо ти успішно будеш виконувати усі завдання та рекомендації викладача, а також захистиш свій випускний проект – звичайно так!

qa engineer курси

Практичні завдання перевіряє ментор та дає фідбек – це найцінніше, якщо порівнювати з самостійним вивченням. Підтримати Велика Епоха — це незалежне міжнародне видання без впливу будь-яких політичних чи економічних структур. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

ПО ТЕСТИРОВАНИЮ ПО

Візитка тестувальника та вирішальний фактор при прийомі на роботу або співпраці на фрілансі. На курсі ти створиш робочі проекти, які допоможуть отримати офер та замовлення. Проходячи найскладніші теми на курсі, ви отримаєте багато корисної практичної інформації й будете впевнені у своїх знаннях, отримавши першу роботу.

qa engineer курси

Заняття проходитимуть по 2 рази на тиждень і триватимуть 1,5 години. У Вас будуть практичні заняття, домашні завдання та професійний фідбек від тренера. З пакетом StudyNow Ви отримаєте курс у записі, який зможете дивитися та проходити самостійно. Усі учасники курсів отримують доступ до закритого чату з наставниками та іншими студентами, а також доступ до особистого кабінету нашої бази знань.

Как быстро окупится обучение на платформе

Сучасні вимоги hard і soft skills до тестувальників. Навчишся складати тестову документацію (Test Cases, Bug Reports і не тільки), – основа роботи кожного тестувальника. З тарифами та умовами при «Покупці частинами» можна ознайомитися за посиланням.

qa engineer курси

Якби був спеціалізований Python – обов’язково б пройшов би також. Василь дуже хороший викладач – не втратьте його))) бо він пояснює все як в житті й це дуже дорого коштує. Ми приймаємо платежі з усього світу. Також ми зможемо оформити рахунок на європейську чи українську компанію. Залишіть заявку, і менеджер обов’язково запропонує Вам зручний варіант оплати. Спілкування у реальному часі з тренером та учасниками, а також додаткові модулі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.